Hakkımızda

Bizi Yakından Tanıyın
Coala & Bamboo markası bebek ve çocuk giyim sektöründe var olan, kalite ve sağlık yönünden eksikliğin giderilmesi için yola çıkan iki girişimci anne tarafından kurulmuştur. Sektörde üst düzey kalitede, özel ve modern tasarımlarla hizmet vermek amacıyla 2018 yılında HEM TASARIM San ve Tic. A.Ş. bünyesinde üretime başlamıştır. HEM TASARIM 2004 yılında kurulmuş olup kuruluştan günümüze 16 yıllık tecrübesiyle Türkiye, İran, Irak, Çin, Malezya, Endonezya, Fas, Brezilya vb. dünyanın birçok ülkesine tekstil tasarımı alanında hizmet vermektedir. Firmamız tarafından üretilen ürünlerde bambu lifinden dokunan kumaşlar, kayın ağacı lifinden dokunan modal kumaşların yanı sıra tencel kumaş ve pamuk kullanılmaktadır.
Bambu kumaşı antibakteriyel özelliğiyle çocuğunuzu zararlı organizmalara karşı korurken yumuşak yapısıyla cildini tahriş etmez. Bu yapısını birçok kez yıkansa dahi korumaktadır. Kaşmir tuşesi sayesinde yumuşaklık hissini sunmaktadır. Terlemeye karşı oldukça etkilidir.
Tencel, rejenere selülozik esaslı bir elyaf türüdür. Yoğun mekanik işlemlere karşı yüksek bir dayanıma sahiptir. Doğallığı sayesinde nefes alabilen bir yapıdadır. Modal ise kayın ağacı liflerinden elde edilen tamamen doğal ve dayanıklılığı yüksek bir kumaş türüdür. Nem transfer özelliği yüksektir. Pamuklu kumaşlara göre daha az çekme yapmaktadır.
Marka misyonumuz yüksek kalitede üretilen ürünlerimizle çocuklarımızın daha doğal ve sağlıklı giyinmelerini sağlamak ve aynı zamanda kaliteli ürünlerimizi sizlere sunmaktır.